Tłusty czwartek już lada moment, nie chce Ci się stać w kolejkach po pączki? Ja też nie cierpię tracić czasu na stanie w kolejkach gdzie kolwiek 😁
Zdecydowanie wolę na spokojnie sama przygotować takie łakocie, a mało tego największą frajdę mam z robienia niż z jedzenia 😁 zazwyczaj częstuje najbliższych
A macie!!!!🤣🤣🤣niech wam tyłki rosną 🤣
A tak na poważnie...wyznaję taką złotą zasadę :
Domowej roboty nie tuczy
I tej złotej myśli zawsze się trzymam kiedy robię jakie kolwiek Słodkie Wypieki 😊
PRZEPIS
*300gram serka waniliowego
*3 jajka
*1,5 szklanki mąki u mnie zwykła ale może być też orkiszowa
*1,5 łyzeczki proszku do pieczenia
Do miski włóż serki i wymieszaj trzepaczką razem z jajkami do połączenia masy, przesiej mąkę i dodaj proszek do pieczenia, wymieszaj widelcem do połączenia składników. Smaż na rozgrzanym oleju, nie trzeba ich przewracać ponieważ same się obracają 🤩 nakładam ciasto dwiema łyżkami, jedną nabieram ciasto a grzbietem drugiej ściągam ciasto w oleju, dzięki temu mają ładny kształt 🙆♀️
Gotowe pączusie kładę na papierze aby wchłonęły nadmiar oleju, i po ostygnięciu dekoruję 😊
🍩Smacznego🍩
Komentarze
Prześlij komentarz